Ga naar de inhoud van deze pagina Ga naar het zoeken Ga naar het menu
Vorige pagina

Cie BS

dinsdag 4 april 2023

19:00 - 23:00
Locatie

Raadzaal

Voorzitter
Dré Peters
Agenda documenten

Uitzending

Agendapunten

  1. 1

    Besluit

    De voorzitter opent de vergadering.

  2. 2.1

    Voorgesteld wordt in te stemmen met de agenda.

    Besluit

    De agenda wordt vastgesteld.

  3. 2.2

    Voorgesteld wordt in te stemmen met de voorraadagenda.

    Besluit

    De voorraadagenda wordt vastgesteld.

  4. 3

    Besluit

    Er zijn geen mededelingen.

  5. 4.1

    Voorgesteld wordt de besluitenlijst vast te stellen.

    Besluit

    De besluitenlijst wordt vastgesteld.

  6. 4.2

    De status en de wijze van afdoening van afspraken en toezeggingen worden vastgelegd en bijgehouden in iBabs. Het onderwerp ‘afspraken en toezeggingen’ staat als vast punt op de agenda van de commissies voor eventuele vragen en opmerkingen.

    Besluit

    De overzichten in Ibabs worden voor kennisgeving aangenomen.

  7. 5

    Er zijn geen ingekomen stukken.

    Besluit

    E zijn geen ingekomen stukken.

  8. 6

    De commissie geeft aan of de voorstellen rijp zijn voor behandeling in de raad. Zo ja, dan geeft de commissie per agendapunt aan of het een hamerstuk of bespreekstuk is. Behandeling van deze raadsvoorstellen vindt plaats in twee termijnen.

  9. 6.1

    De tussenrapportage ligt ter bespreking voor m.b.t. de onderdelen van de tussenrapportage die tot het domein van de commissie BS horen.


    De commissie geeft aan of de tussenrapportage rijp is voor behandeling in de raad en of het als hamerstuk of als bespreekstuk geagendeerd dient te worden, maar beperkt haar advies met betrekking tot de onderdelen m.b.t. de commissie BS.


    Behandeling vindt plaats in 2 termijnen.

    Besluit

    Woordvoering vindt plaats door de SPR, CDA, DS, GL, SP, VVD en LVR.


    Wethouder Smitsmans-Burhenne en wethouder van Ballegooij gaan in op de gestelde vragen.


    M.b.t. het verzoek (van o.a. fractie DS) voor een overzicht van inkomsten en uitgaven (verschillende uitgavenposten waaronder ook personeel) m.b.t. opvang en begeleiding van Oekraïners, geeft wethouder van Ballegooij aan dat die vraagstelling door een raads-of commissielid desgewenst aan de burgemeester (portefeuillehouder) gericht kan worden.


    Fracties achten het stuk rijp voor behandeling in de raad. Voor SP en SPR agendering als bespreekstuk.

  10. 7

    Rondvragen betreffen korte feitelijke vragen over een actueel onderwerp op het vakgebied van de commissie. Rondvragen in de commissie worden in beginsel mondeling behandeld (als de tijd het toelaat). Indien er geen tijd meer is voor behandeling, vindt afhandeling alsnog schriftelijk plaats. Het heeft de voorkeur om te stellen rondvragen zo mogelijk op voorhand (via de griffie) aan te leveren zodat de beantwoording kan worden voorbereid.

    Besluit

    Er zijn geen rondvragen.

  11. 8

    Besluit

    De voorzitter sluit de vergadering om 19.26 uur.